Kącik nauczyciela

Tematy zadań

Nasz serwis udostępnia nieodpłatnie nauczycielom matematyki tematy 2407 zadań, które można wykorzystać w przygotowaniu uczniów do matury ( w tej chwili z naszych materiałów korzystają nauczyciele 304 szkół.). Tematy zadań przygotowano w postaci plików w formacie pdf. Dostęp do tematów można uzyskać po uprzednim kontakcie z administratorem. Należy podać imię, nazwisko oraz nazwę szkoły.
Kontakt: tadesorcom
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości słowa nauczyciel (dla odpowiedniego filtrowania poczty).

Zaleta tej propozycji: uczniowie otrzymają tematy zadań bezpłatnie. Nie muszą kupować tylu zbiorów zadań, ilu jest uczniów w klasie. Wystarczy, że tematy zadań zostaną umieszczone w pamięci komputerów szkolnej pracowni informatycznej, nagrane na pedrive'a, umieszczone na stronie internetowej szkoły itp. Jeżeli jednak chcieliby Państwo umieścić je na szkolnej stronie internetowej, prosiłbym o podanie źródła, tzn. adresu naszego serwisu: http://www.maturzysta.info.

Jeżeli spotkają się Państwo z sytuacją, że pewne treści matematyczne są szczególnie opornie przyswajane przez uczniów, prosimy o kontakt. Porady opracowane na podstawie Waszych pytań będą dostępne dla wszystkich nauczycieli zaprzyjaźnionych szkół.

Logowanie


Podaj hasło:

Wymiana doświadczeń

Tu będziemy umieszczać przemyślenia i opinie o problemach, jakie nauczyciele spotykają w swojej pracy. Zachęcam do zwracania się do mnie z problemami, z jakimi spotykają się Państwo w swojej pracy. Może znajdą państwo odpowiedź na swoje pytania? Jeżeli znają Państwo rozwiązanie (lub choćby sugestię rozwiązania) problemów, z którymi borykają się inni - również proszę o kontakt. Wasze przemyślenia opublikujemy.

Opracowania: